PASJE NASZYCH SENIORÓW i MŁODZIEŻY
POZNAJEMY SIĘ WZAJEMNIE
MONIKA

Mam na imię Monika. Do Stowarzyszenia „Nasza Ostoja” zaprosiła mnie koleżanka. Do chwili obecnej biorę czynny udział w aktywizacji społecznej. Ukończyłam cykl szkoleń i warsztatów realizowanych w ramach projektu pt. „Biorę kurs na pracę”. Następnie Kurs z zakresu mediacji”, a także kurs z „Ziołolecznictwa” II stopnia, „Prowadzenie działalności gospodarczej i statusowej w sferze ekonomii społecznej –Budowanie Zespołów w Przedsiębiorstwach Społecznych” oraz „Prowadzenie działalności gospodarczej i statusowej sferze ekonomii społecznej- Zasoby ludzkie w organizacji- budżetowanie i organizacja pracy 2022”.

Stowarzyszenie daje dużo możliwości rozwoju jak również dzięki niemu możemy czerpać przyjemność z różnych sfer naszego życia.
Daje uczestnikom napęd i chęć do działania. Zmusza do wyjścia z domu, spotkania z innymi ludźmi. Uczestnicy otrzymują zastrzyk energii, nowe możliwości, a co najważniejsze uśmiech i pomysł na siebie.

Zainspirowały mnie zajęcia, na którym robiliśmy mydełka do tego stopnia,
że zaczęłam sama próbować swoich sił i możliwości w ich wytwarzaniu.
Kształty i kolory mydeł cieszą oko moich bliskich i znajomych.

Jaka jestem prywatnie? Uparcie dążę do celu mimo potknięć, optymistka, kreatywna staram się tworzyć zawsze coś nowego, oryginalnego, uwielbiam słodycze.

Monika

Ps. Monika to osoba bardzo otwarta na ludzi i wyzwania.

Życzliwa, pomocna, bardzo twórcza. I przy tym skromna. Nie pochwaliła się swoimi torebkami robionymi na szydełku, które cieszą wielu jej przyjaciół i znajomych więc zrobię to za nią. Zaraża swoim uśmiechem mimo przeciwności losu. W bieżącym roku uczestniczy w projekcie Aktywni z seniorem oraz w projekcie : Doświadczam, Jestem, Czuję dla osób niepełnosprawnych i opiekunów.
Osoba bardzo odpowiedzialna, pracowita , z głową pełną pomysłów i inspiracji. Potrafi słuchać drugiego człowieka, subtelna, pełna empatii , kreatywna osoba godna naśladowania – dziękujemy że Jesteś z nami!

Koordynator projektu
Agata Krzyżanowska