Gimnastyka w formie tańca cz. 5

AKYWNI Z SENIOREM

WARSZTAT ZDROWY SENIOR

REKRACJA: GIMNASTYKA W FORMIE TAŃCA CZ. 5

Stowarzyszenie Nasza Ostoja realizuje projekt finansowany z Budżetu Samorządu Województwa Kujawsko Pomorskiego pt. Aktywni z seniorem.
W bloku programowym Zdrowy Senior odbyły się w Sali Gregoriańskiej w Parku Zdrojowym zajęcia rekreacji ruchowej pod okiem pani Justyny – AKTORA SCEN MUZYCZNYCH nasi seniorzy i wolontariusze uczyli się układu tanecznego PT. „ Nadzieja. Zajęcia tradycyjnie rozpoczęliśmy rozgrzewką gimnastyczną.
W przerwie zrodził się pomysł utworzenia stałego zespołu tanecznego, który szlifował by swoje umiejętności w różnych formach tanecznych . Obecnie seniorzy przygotowują układ na otwarcie wystawy, oraz udział w przesłuchaniach Odkrywamy PoTężnie talenty , który odbędzie się w MCK w Ciechocinku.

Muszę przyznać, że inwencji twórczych oraz pomysłów naszej grupie warsztatowej nie brakuje. Z uwagi na wypadki losowe prezentujemy krótki film z październikowych zajęć pozostałym uczestnikom projektu. Zapraszamy na próby i przygotowania wszystkich chętnych i pamiętajcie grunt to dobrze się bawić. Projekt kończy się w połowie grudnia . ale zamierzamy działać z Wami dalej. Wszystko jednak zależy wyłącznie od Was!

Pamiętajcie CHCIEĆ TO MÓC. ZŁOTA POLSKA JESIEŃ ZACHĘCA TO RUCHOWEJ AKTYWNOŚCI I ZAANGAŻOWANIA. Grupa spacerowa w poniedziałki się nie poddaje bez względu na pogodę. Brawo WY!

Serdecznie dziękujemy za udostępnienie sali życzliwość naszym PRZYJACIOŁOM- FIRMIE BRISTOL Z CIECHOCINKA- Pani Ewelinie.

Do zobaczenia na kolejnych zajęciach jeszcze w październiku.

Koordynator Projektu

Agata Krzyżanowska

UKŁAD TANECZNY: NADZIEJA- ZAJĘCIA Z AKTOREM SCEN MUZYCZNYCH PANIĄ JUSTYNĄ POPŁAWSKĄ