Yoga jako forma wyciszenia i relaksu

DOŚWIADCZAM, JESTEM, CZUJĘ

POMALUJ SWÓJ ŚWIAT

Działania projektowe:  REKREACJA, YOGA JAKO FORMA WYCISZENIA

Stowarzyszenie Nasza Ostoja  realizuje   projekt finansowany  z Budżetu Samorządu Województwa Kujawsko Pomorskiego pt. DOŚWIADCZAM , JESTEM, CZUJĘ.

 W  SIERPNIU odbyły się zajęcia  gimnastyka – YOGA JAKO FORMA WYCISZENIA I RELAKSU.  Okres wakacyjny i wyjazdów   trochę pokrzyżował nam plany i odbyły się zajęcia dla jednej grupy warsztatowej. Dla opiekunów osób niepełnosprawnych oraz chętnych seniorów, którzy uczestniczą w naszym projekcie Aktywni z seniorem. Zajęcia prowadziła pani Justyna Popławska- instruktor Yogi. Uczestnicy nabywają zaufania i odwagi, gdyż Pani Justyna prowadzi cykl zajęć gimnastyka w formie tańca dla seniorów, osób niepełnosprawnych i opiekunów.
Ma to swoją dobrą stronę – uczestnicy naszych projektów poznają  szeroki wachlarz działań  Stowarzyszenia i zbierają doświadczenia i pomysły do realizacji działań w przyszłości. Zajęcia odbyły się na świeżym powietrzu. Uczestnicy byli zadowoleni i pełni zapału, dopytywali się już o kolejne zajęcia. Niech żałują Ci, którzy nie mogli być obecni. Liczymy, na to że frekwencja wzrośnie po wakacjach. Kolejne planowane zajęcia są w miesiącu wrześniu.
 Z uwagi na duże zainteresowanie postaramy się sprostać wymaganiom naszych uczestników.  Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej  autorstwa Sandry Kołodziejskiej , która i tym razem podjęła się tego zadania z pasją i zaangażowaniem.  Do zobaczenia wkrótce!

Koordynator projektu

Agata Krzyżanowska