PASJE NASZYCH SENIORÓW i MŁODZIEŻY
POZNAJEMY SIĘ WZAJEMNIE
SANDRA

SANDRA jest uczennicą technikum fotografii i multimediów w Toruniu. Ze Stowarzyszeniem Nasza Ostoja związana jest od realizacji projektu Aktywny Senior w Ciechocinku, gdzie jako wolontariusz sporządzała relacje fotograficzne zadań projektowych nabywając doświadczenie. Jest też wolontariuszką Fundacji Arka w Bydgoszczy wspierając w działaniach fundację i podopiecznych: seniorów i osoby niepełnosprawne. Od najmłodszych lat jej pasją jest taniec. Od 5 roku życia uczestniczy w zajęciach z baletu. Obecnie uczestniczy w zajęciach teatru tańca Puenta przy Domu Harcerza w Toruniu.
Drugą w kolejności jej pasją jest fotografia- w tym kierunku też się kształci i ma na swoim koncie już swoje małe sukcesy. Odbywała praktyki w Portugali. Kocha zwierzęta. Członkiem rodziny jest pies Borys– adoptowany z toruńskiego schroniska. W wolnych chwilach czyta książki , maluje .
Otwarta na ludzi i nowe wyzwania. Liczy, że wystawa fotograficzna jaka będzie wystawiona w MCK
w Ciechocinku przełamie lody między pokoleniowe – Nić i Nitka na stałe zawiąże trwałe wartości, których nic nie złamie. Odniesie w pełni sukces i ukaże miasto i mieszkańców Ciechocinka jako miasto życzliwe ludziom kreatywnym, żyjącym pełnią życia i otwartym na zmiany i nowe doświadczenia.

Koordynator projektu
Agata Krzyżanowska