Rekreacja: Yoga śmiechem

DOŚWIADCZAM, JESTEM, CZUJĘ

DZIAŁANIE 2: POMALUJ SWÓJ ŚWIAT

Działania projektowe: REKREACJA : YOGA ŚMIECHEM
POZNAJ SIEBIE I SWOJE MOŻLIWOŚCI

Stowarzyszenie Nasza Ostoja kolejny miesiąc realizuje projekt finansowany z Budżetu Samorządu Województwa Kujawsko Pomorskiego pt. DOŚWIADCZAM , JESTEM, CZUJĘ skierowaną do osób niepełnosprawnych i opiekunów. Jednym z głównych celów projektu jest zadbanie o kondycję fizyczną i psychikę naszych uczestników projektu: osoby niepełnosprawne i opiekunów. Jednym ze skutecznych sposobów jest wyciszenie naszych emocji, relaksacja i yoga śmiechem. Zajęcia cieszą się zainteresowaniem zarówno i ze strony naszych seniorów jak i opiekunów i osób niepełnosprawnych. Na kolejnych zajęciach poznaliśmy prostą metodę relaksacji, oderwania myśli od negatywnych bodźców i przekazów, uruchamianie receptorów zdrowia i szczęścia.

Spotkanie przebiegało w atmosferze radości, wzajemnego poznawania się i pozytywnych przekazów. Naładowani dobrą energią wracali nasi uczestnicy do domów . Co ciekawe do naszej grupy uczestników dołączyła również młodzież i seniorzy nie mogąc się doczekać terminu swoich zajęć. Tydzień zaczyna być dla nas za krótki.
I to chyba dobrze. Kochani do kolejnego razu, życzę Wam, abyście codziennie rano uruchamiali swoje receptory szczęścia i czerpali z tego radość.

Koordynator Projektu

Agata Krzyżanowska