Yoga śmiechem

WARSZTAT ZDROWY SENIOR

TEMAT ZAJĘĆ: YOGA ŚMIECHEM

W Stowarzyszeniu Nasza Ostoja kolejny miesiąc realizowania projektu : „Aktywni z Seniorem” finansowanego z Budżetu Samorządu Kujawsko- Pomorskiego. 5 maja 2022 z inicjatywy naszych uczestników projektu odbyło się spotkanie Yoga śmiechem. W bloku programowym projektu zamierzamy cyklicznie co czwartek otwierać nasz worek rozmaitości , odkrywać talenty naszych uczestników, aktywować i integrować grupę realizując zamierzenia projektu i jednocześnie rozbudowywać ofertę naszych spotkań wsłuchując się w potrzeby naszych seniorów i wolontariuszy. A zatem pamiętajcie kolejne zajęcia już w czwartek w siedzibie przy Spółdzielczej 12 b.


Dziękujemy serdecznie Pani Joli za realizację pomysłu, doskonałą zabawę . Nabywanie nowych doświadczeń i umiejętności pozwala poznać się Nam nie tylko wzajemnie, ale poznać przede wszystkim siebie i własne możliwości –otworzyć się na świat i ludzi po trudnym okresie pandemii i izolacji.


Z uśmiechem każdemu do twarzy! Uśmiech to dobre lekarstwo na stres, na niepogodę , na strzykanie w kościach . Co ważniejsze czasami nie taki diabeł straszny jakim go malują!!! Zapraszamy zatem wszystkim uczestników projektu do wspólnej aktywności. Do zobaczenia !!!!

Koordynator Projektu

Agata Krzyżanowska